Aktualności

      Zapraszamy na badanie neuropsychologiczne na podstawie którego uzyskujemy szczegółową diagnozę neuropsychologiczną takich obszarów funkcjonowania jak: pamięć, uwaga, funkcje wzrokowo-przestrzenne, funkcje językowe, gnozje, praksje funkcje motorycznie i psychomotoryczne, leksje, grafie, kalkulie, sprawność myślenia, zdolności intelektualne, procesy emocjonalno-osobowościowe


      Prowadzimy konsultacje psychologiczne z zakresu odchudzania, zaburzeń odżywiania, zdrowego stylu życia. Wspieramy ludzi w ich procesie zmiany związanej z wagą ciała, ze stylem życia, w wypracowywaniu zdrowych nawyków i zachowań.


      Jeśli wypróbowaliście już wiele sposobów odchudzania i nie ma efektów, jeśli brakuje wam silnej woli, motywacji i konsekwencji, skorzystaj z naszej pomocy- zajmujemy się psychologicznym wsparciem w odchudzaniu i zmianie nawyków na zdrowsze.


      Bardzo  miło  nam  poinformować,  iż  od  czerwca  2015  roku  badania  psychologiczne  można wykonać w naszej drugiej placówce w Myślenicach, mieszczącej się w Centrum Medycznym „CERTUS” ul. Drogowców 5, pokój nr 5. Nasi klienci mogą zatem szybko i sprawnie wykonać w jednym miejscu kompleksowe badania zarówno psychologiczne jak i lekarskie wymagane na danym stanowisku pracy. Serdecznie zapraszamy do drugiej placówki.


      Z dniem 20 lipca weszło w życie ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA z dnia 8 lipca 2014 r. w sprawie badań psychologicznych osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, kierowców oraz osób wykonujących pracę na stanowisku kierowcy.

     < zobacz więcej >


      Z dniem 1 stycznia 2014 roku weszło w życie ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA w sprawie badań lekarskich i psychologicznych osób ubiegających się wpis lub posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.

     < zobacz więcej >


      Od 19 stycznia 2013 roku obowiązuje nowa ustawa o kierujących pojazdami.

     < zobacz więcej >


      Badania psychotechniczne przedstawicieli handlowych oraz innych pracowników użytkujących samochód służbowy.

     < zobacz więcej >Prosimy o wcześniejszą rejestrację.


Pracownia 1:
Myślenice, Rynek 22

tel. 12 274 21 42, tel. kom. 784 049 854

Pracownia 2:
Myślenice, ul.Drogowców 5
(dawniej TELE-FONIKA)

tel. 12 274 38 80, tel. kom. 784 049 854